Długopisy reklamowe podczas wyjazdów integracyjnych

Posted on

Długopisy reklamowe

Długopisy reklamowe

Coraz więcej przedsiębiorstw, szczególnie tych większych, organizuje obecnie liczne spotkania pracownicze, z których część odbywa się poza miejscem pracy czy zamieszkania. Mówi się wtedy o wyjazdach, które, jeśli mają charakter prywatny, zwie się „integracyjnymi”. Chodzi w nich bowiem o to, aby pracownicy danej firmy lepiej się poznali i polubili, co podczas wyjazdów jest bardzo łatwe. Jak wiadomo, pomaga to rodzić dobrą atmosferę w firmie, a to z kolei przekłada się na wyniki pracy osób zatrudnionych. To dlatego szefowie dużych firm organizują takie wyjazdy. Ale warto zauważyć, że takie wyjazdy integracyjne to dla wielu firm okazja, by dodatkowo się reklamować. O czym mowa? Warto scharakteryzować temat, podając konkretny przykład.Chodzi o to, że wyjazdy integracyjne odbywają się, jak wspomniano, poza miejscem pracy danej firmy. A zatem, potrzeba jest wynajęcia hotelu czy innego miejsca pobytu. I dla tych ośrodków właśnie jest to okazja do reklamy. Ponadto promować się mogą podczas takich wydarzeń firmy kateringowe, organizujące konferencje czy spotkania firmowe, dostawcy sprzętu elektronicznego, itp.

Jak się oni reklamują? Mogą np. rozdawać swoje długopisy reklamowe, tzn. gadżety, na których nadrukowano logo danej firmy, a także krótkie hasła reklamowe, dzięki czemu wiadomo, czym one się zajmują i jaką ofertę mają dla osób zatrudnionych w firmie, która przyjechała.

Długopisy reklamowe można rozdać gościom na początku wyjazdu, podczas meldowania się w hotelu, podczas licznych późniejszych spotkań, konferencji, balów, itp. A także, w ostateczności, można je rozdawać na koniec, kiedy dana firma już wyjeżdża, jako swoiste podziękowanie za wizytę i zaproszenie na następną.

długopisy reklamowe nadają się idealnie do takiej reklamy, bowiem nie są drogie, a są za to przydatne. Pracownicy firmy, tak samo jak wszyscy inni, potrzebują długopisów. A jeśli zabiorą je z sobą i będą je wykorzystywać w czasie pracy, będą sobie przypominać o firmie, która pomogła im zorganizować wyjazd integracyjny. Wszystko to ma ogromne znaczenie emocjonalne, a co za tym idzie, jest doskonałym wsparciem reklamy marki, która taki marketing prowadzi.

Tags: , ,