Gadżety firmowe w formie nietypowych długopisów

Posted on

gadżety firmowe

gadżety firmowe

Długopisy to jedne z najpopularniejszych upominków reklamowych, które nigdy nie wychodzą z mody. Są one niezwykle praktyczne. Korzystać można bowiem z nich zarówno w biurze, jak i w domu. Doskonale sprawdzają się podczas robienia notatek, podpisywania umów, tworzenia listy zakupów czy rozwiązywania krzyżówek. Produkt ten znaleźć można w siedzibie każdej firmy, bez względu na zakres jej działania czy branżę, w jakiej się specjalizuje. Chcąc zaskoczyć klienta, zamiast klasycznego długopisu warto wręczyć mu jeden z niestandardowych modeli, co do których będziemy mogli mieć pewność, że zapadną one w jego pamięci na długi czas. Zapraszamy do lektury naszego zestawienia!Bardzo efektownie prezentują się gadżety firmowe w formie długopisów z bannerem. Takie produkty najczęściej produkuje się z plastiku. Ich cechą charakterystyczną jest wysuwana grafika – kolorowa lub czarno biała. Znajdujący się we wnętrzu długopisu nadruk przybierać może rozmaite formy. Mogą być to zarówno dane teleadresowe firmy, jak i podstawowe informacje na jej temat czy zestawienie aktualnych promocji. Całość drukuje się na wysokiej jakości, laminowanym papierze. Wyciąganie i wciąganie banneru umożliwia tu natomiast mechanizm sprężynowy.

Kolejne efektowne gadżety firmowe to długopisy wyposażone w indywidualny klips, na którym umieścić można dowolną grafikę. Może być to logo marki czy jej rand hero. Kupując taki długopis możemy mieć pewność, że żaden klient nie przejdzie obok niego obojętnie. Niezwykle efektownie prezentują się modele, w których zastosowany został nadruk full kolor. Aplikowany jest on na całej powierzchni gadżetu, dzięki czemu możliwe staje się wydobycie koloru lub umieszczenie na jego powierzchni logotypu przedsiębiorstwa.

Następna propozycja to gadżety firmowe pod postacią długopisów z magnesem, który przyczepić można do lodówki czy innej, dowolnej, metalowej powierzchni, na przykład wiszącej nad biurkiem tablicy. Niezwykle efektownie prezentują się również długopisy wypełnione mieniącymi się kryształkami.

 

Tags: , ,