Upominki reklamowe na zawodach

Posted on

Upominki reklamowe

Upominki reklamowe

Wygrane zawody sportowe, wygrany turniej lub olimpiada, to dużo radości i satysfakcji. To ten osiągnięty cel (i związania z tym duma) dodaje skrzydeł. Warto takie chwile upamiętnić, nie tylko fotografiami. Dyplomy, puchary, statuetki, medale, będą przez lata stać na półce zwycięzcy i przypominać mu, że marzenia się spełniają, a talent, w połączeniu z pracą nad samym sobą, może przenosić góry. Pogratulujmy laureatom w niecodzienny sposób. Oprócz nazwy zawodów i nazwiska zawodnika, wygrawerujmy wartościową sentencję. Z pewnością zapisze się na stałe w sercu zwycięzcy.

Dyplomy

Dyplomy to niezwykle popularne upominki reklamowe. Wiszą nie tylko w prywatnych domach, ale i na ścianach firm, szkół i instytucji państwowych. Najtańsze są dyplomy papierowe. Te z drewnianą ramką kosztują więcej, ale są trwalsze i bardziej eleganckie. Ciekawie wyglądają również dyplomy w ozdobnym etui.

Medale

Wręczane medali zawodnikom na podium to chwile wzruszenia. Te niepozorne upominki reklamowe to pamiątka na całe życie. Zadbajmy zatem o odpowiednią oprawę tego wydarzenia. Dobierzmy wielkość medali do wieku laureatów. Te mniejsze, o średnicy 40 mm, będą odpowiednie dla najmłodszych. Te większe, 70 mm – dla dorosłych.

Statuetki odlewane

Piłkarz na zawodach piłkarskich, biegacz na zawodach lekkoatletycznych, kotwica na zawodach żeglarskich, a sowa w szkolnym konkursie. To tylko kilka pomysłów na figurki odlewane. Niebanalna nagroda w postaci statuetki powinna każdemu przypaść do gustu.

Puchary

Plastikowe, szklane, metalowe – wybór pucharu uzależnij od swojego budżetu i wydarzenia, w czasie którego mają być wręczone. Komplet trzech pucharów (za zajęcie pierwszego, drugiego i trzeciego miejsca) można kupić już od 40 zł za komplet. To atrakcyjna cena.

Trofea

Trofea to znakomite pamiątkowe Upominki reklamowe. Duża powierzchnia umożliwia wygrawerowanie dowolnego napisu lub dedykacji. Idealna nagroda na firmowych piknikach i festynach, ale też forma upamiętniania ważnego wydarzenia. Szklane, czy drewniane, prezentują się znakomicie.

 

 

Tags: , , ,